Pokal Veronika Kamnik 2021

V soboto smo se udeležili plavalnega mitinga Veronika v Kamniku. Naše barve je uspešno zastopalo enajst plavalk in plavalcev.

Najuspešnejša je bila najmlajša predstavnica Celulozarja Ana Menoni, ki je kar trikrat stopila na zmagovalni oder: dvakrat je bila na najvišji stopnički v disciplinah 50m hrbtno in 50m prosto, na 100m prsno pa je bila druga. Blizu zmagovalnega odra s četrtim in petim mestom na 100m prsno in hrbtno je bila tudi Ema Menoni. Med deseterico so se uvrstili tudi Tin Babič, ki je bil sedmi na 100m prsno in kravl, ter 50m prsno, Maša Vasiljević, ki je bila peta na 100m delfin ter deveta na 50m delfin,  Nina Tomše pa je osvojila deveto mesto na 50m prsno.

Pohvale za odplavane rezultate in osebne rekorde si zaslužijo tudi Luka Ferenčak, Anej Jurčič, Nejc Kapušin, Nejc Kranjc, Matija Osetič in Florijan Resnik.