Pokal Terme Ptuj 2018

Osem plavalk in plavalcev krškega Celulozarja je v soboto sodelovalo na mednarodnem plavalnem mitingu za 14. Pokal Terme Ptuj 2018 na Ptuju. Domov so znova prinesli nekaj medalj in odličnih rezultatov.

Tokrat sta na stopničko za 2. mesto stopila dva fanta. Anej Krušič je osvojil 2. mesto na 200m prsno, Luka Ferenčak pa na 100m hrbtno. Eva Dobnik je na 200m prsno osvojila 3. mesto, tik za njo se je uvrstila Anja Vrščaj. Tretje mesto in bronasto medaljo je na 200m delfin osvojil Maj Zorko, tretja pa je bila na 200m prosto tudi Maša Vasiljević. V popoldanskih finalih na 50m delfin in 50m prosto sta odlično nastopila še Aneja Arh in Florijan Resnik, pa tudi preostali so zabeležili še nekaj osebnih rekordov, za kar si zaslužijo čestitke.