Pokal Kranja 2023

V soboto in nedeljo je v Kranju potekalo mednarodno tekmovanje za Pokal mesta Kranja, katerega se je udeležilo
pet naših plavalcev in na katerem smo dobili novo članico kadetske reprezentance!!
Ema Menoni je v nedeljo v finalnem nastopu na 200m hrbtno odplavala čas, ki jo je uvrstil na seznam kadetskih reprezentantk, kar je za plavalko in naš klub zelo velik uspeh, če pomislimo na pogoje, ki jih imamo. Čas 2:25.32 je bil na tekmovanju dovolj za tretje mesto v absolutni kategoriji, kar je le še polepšalo dan.
Med deseterico se je s petim mestom na 400m mešano in osmim na 400m prosto prav tako v absolutni kategoriji uvrstila mladinka Maša Vasiljević.
Za vzpodbudne nastope si pohvale zaslužijo tudi Nina Tomše, Anja Vrščaj in Anej Krušič.