Od petka do nedelje je Koper gostil Zimsko moštveno in posamično prvenstvo Slovenije za dečke/deklice in ml.dečke/ml.deklice. V obeh kategorijah smo bili zastopani s po petimi plavalci, rezultati pa so bili odlični. V kategoriji dečkov je bil najuspešnejši Nejc Kranjc, ki je postal državni prvak na 200m prosto, podprvak je bil na 400m prosto, v najdaljši bazenski disciplini 1500m prosto pa je bil tretji. V A finalu je nastopil še…

Spoštovani starši, plavalci, plavalni sodniki, veterani; zahvaljujemo se vam za udeležbo na naši prireditvi, vesel je bil tudi Dedek Mraz:-)Upamo, da ste se prijetno počutili, da program ni bil predolg, da so vam nove majice in kape všeč in da so bile pizze slastne. Ob tej priložnosti vam vsem želimo lepe praznike in srečno novo leto! Vaš PK CK

Od petka do nedelje je v Kopru na bazenu Bonifika potekalo Zimsko odprto prvenstvo Slovenije v absolutni in U23 kategoriji. Naše barve sta zastopali dve plavalki in en plavalec z izpolnjenimi normami. Najuspešnejša je bila Ema Menoni, ki je, čeprav še kadetinja, v absolutni konkurenci dvakrat stopila na zmagovalni oder. Drugo mesto si je priplavala na 200m hrbtno, tretje pa na 100m hrbtno. Nastopila je še v treh B finalih…

Naši starejši plavalci so minuli vikend sodelovali na mednarodnem mitingu “Pokal Delfin” v Ljubljani. Med 250 udeleženci iz Bosne, Hrvaške, Italije in Slovenije je najboljša uvrstitev uspela Anji Vrščaj, ki si je med mlajšimi članicami priplavala 2. mesto na 50 prsno. 5. mesto sta med kadeti osvojila Anej Krušič na 50 prsno in Matija Osetič na 200 prosto, Maša Vasiljevič pa je bila 8. prav tako na 200 prosto. rezultati