Državno prvenstvo kadeti, mladinci, člani Ravne 2021

Na Ravnah je od 28.7. do 1.8. potekalo odprto državno prvenstvo Slovenije v plavanju. Med 350 tekmovalci iz vseh slovenskih klubov je barve “Celulozarja” uspešno zastopalo 7 plavalcev in 2 plavalki. Z dvema srebrnima medaljama ( 200 in 400m mešano ) in bronom na 200m hrbtno  je izstopal Tim Bizjak, prvo leto mladinec. Tudi v vseh preostalih nastopih je plaval v finalu in osvojil mesta tik pod odrom za zmagovalce. Odlični nastopi so uspeli Kozole Janu, ki je bil med kadeti 4.na 100m hrbtno in 9.na pol krajši razdalji. Prav tako odličen je bil tudi prvo leto kadet Florijan Resnik s kar tremi finalnimi nastopi, najviše je priplaval na 7.mesto na 200m delfin, bil pa je še 8. v disciplini 400m mešano. Odlično je tekmovala tudi Maša Vasiljevič, prvo leto kadetinja, ki si je priplavala kar 4. finalne nastope ( 100 delfin, 200, 400 in 800 prosto ), najvišje se je uvrstila v najdaljši disciplini 800 prosto, kjer je bila 8. Žal je bila praktično celotna ekipa ( ob omenjenih še Matija Osetič, Nejc Kapušin, Maj Zorko, Anej Krušič in Anja Vrščaj ) zaradi vnosa virusa zadnja dva tedna pred glavno tekmo sezone v karanteni brez vadbe, zato so rezultati vredni še več, z normalno pripravo pa bi bili še občutno boljši.