DP dečki / deklice v Ravnah na Koroškem

Trije plavalci krškega Celulozarja so minuli vikend tekmovali na državnem prvenstvu starejših dečkov (13 – 14 let), ki je potekalo na Ravnah na Koroškem. Tudi s prvenstva na Koroškem so fantje prinesli medaljo, diplome in še nekaj finalnih nastopov.

Po zaslugi Tima Bizjaka, ki je deček šele prvo leto, so se domov vrnili s srebrno medaljo, ki jo je osvojil na 100m hrbtno. Z obilico smole je dvakrat končal na 4. mestu (50 in 200 hrbtno). V svojem letniku, za katerega Plavalna zveza Slovenije prav tako podeljuje priznanja, je na 100m hrbtno zmagal, na 200 in 50 hrbtno osvojil 2. mesti, na 200 in 400m mešano pa je bil 4.

Finalne nastope si je priplaval še Jakob Močnik, plavanje trenira šele prvo leto in skokovito napreduje iz tekme v tekmo, bil je 15. na 200 in 16. na 400 prosto, Maj Zorko pa se je najvišje zavihtel na 200m mešano, kjer je bil 25. oz. 14. v svojem letniku.