4.razvojni pokal Slovenije – Pokal Boberček, Ravne

Ana Menoni, Lovro Kožar, Tin Babič in Nejc Kranjc so minulo soboto tekmovali na Pokalu Boberček, ki je letos prvič štel v sklop tekmovanj za Razvojni pokal Slovenije. Plavalo se je v 50m bazenu pod balonom, kar je bila za naše mlade plavalce povsem nova izkušnja. Četudi so zadnji trening v olimpijskem bazenu opravili jeseni, se izziva niso ustrašili. V skoraj vseh nastopih so fantje in dekle krepko popravili osebne rekorde in dosegli nekaj odličnih uvrstitev. Najmlajša v ekipi, Ana, je na 100m hrbtno med mlajšimi deklicami suvereno zmagala, na pol krajši razdalji pa osvojila 2. mesto. Deček Nejc Kranjc je bil najvišje 6. na 400m prosto, Tin je bil v isti disciplini in kategoriji 8. Lovro pa je do najboljše uvrstitve priplaval z 20. mestom na 50 prsno.