4. razvojni pokal Celje

Minulo nedeljo smo se v Celju Celulozarji udeležili še zadnjega razvojnega pokala pred zimskimi
državnimi prvenstvi. Nastopi so bili zelo uspešni, saj je bilo odplavanih veliko osebnih
rekordov trikrat pa so plavalci stopili tudi na stopničke.
Z dvema prvima mestoma je na stopničke stopila mlajša deklica Ema Menoni v disciplinah
50m delfin in 100m hrbtno, na 200m prosto pa je bila četrta. Stopničke si je z drugim mestom
priplavala tudi deklica Maša Vasiljević v najdaljši disciplini dneva in sicer na 800m prosto.
Med deseterico se je z desetim mestom uvrstila na 100m prosto.
Med prvih deset sta se uvrstili tudi štafeti 4x50m mešano/mix. Štafeta mlajših dečkov/deklic,

v postavi Menoni, Ribič Vene, Babič, Kranjc so si priplavali osmo mesto, štafeta
dečki/deklice v postavi Marolt, Krušič, Vasiljević, Tomše pa so bili deveti.
Za odlične nastope in dosežene osebne rekorde si zaslužijo pohvalo Živa Ribič Vene, Nina
Tomše, Tin Babič, Luka Ferenčak, Anej Jurčič, Nejc Kapušin, Nejc Kranjc, Anej Krušič, Svit
Lenartič, Matija Marolt, Matija Osetič, Ožbe Pfajfar, Florijan Resnik in Miha Župevc.