Zimsko državno prvenstvo mlajših in starejših dečkov in deklic, Kranj

Od minulega petka do nedelje je 13 plavalcev Celulozarja nastopalo na zimskem državnem prvenstvu za mlajše in starejše dečke in deklice v Kranju. Nastopali so več kot odlično, saj so si priplavali kar sedem odličij, ob tem pa še kopico finalnih nastopov. Začnimo z mlajšimi, ki so bili tokrat uspešnejši od svojih starejših soplavalcev:
Znova je blestela s kar petimi odličji Ema Menoni. Trikrat je stopila na stopničko za drugo mesto v disciplinah 50, 100 in 200 metrov hrbtno, dvakrat pa je bila bronasta -v disciplinah 100 metrov delfin in 200 metrov prsno. Odlično je plavala tudi na 100 metrov delfin, kjer je zasedla peto mesto.Na zmagovalni oder se je dvakrat povzpela tudi Sara Dobnik, ki je bila obakrat tretja v disciplinah 50 in 100 metrov prsno, na 200 metrov prsno pa je zasedla četrto mesto.Pohvale za odlične nastope in izboljšane osebne rekorde si zaslužijo tudi Tin Babič, Ožbe Pfajfar in Nejc Kranjc.V moštvenem točkovanju državnega prvenstva mlajših dečkov in deklic so “Celulozarji” zasedli 13. mesto med 25 klubi. Starejši dečki in deklice tokrat do medalje niso priplavali, so si pa Osetič Matija, Maša Vasiljevič, Matija Marolt in Florijan Resnik priplavali finalne nastope, pohvale za borbene nastope pa si zaslužijo tudi preostali člani plavalne zasedbe. Skupno so v moštvenem točkovanju starejši dečki in deklice zasedli 15.mesto.