Šest Celulozarjev na Velikonočnem mitingu v Celju, prvo ime Jan Kozole

Šest plavalk in plavalcev krškega Celulozarja je v soboto sodelovalo na Velikonočnem mitingu v Celju. Med nekaj več kot 200 plavalci iz vse Slovenije so dosegli nekaj odličnih rezultatov, prvo ime krške ekipe je bil tokrat Jan Kozole.

Jan je na 100m hrbtno osvojil absolutno 3. mesto, za nastop pa je v svoji kategoriji prejel medaljo za 2. mesto in diplomo. Med hitrejšimi je bil tudi na 100m prosto, kjer je prejel diplomo za 3. mesto v letniku 2005, ob tem pa je na 100m delfin osvojil še 7. mesto. Štiri uvrstitve med najboljših 10 je zabeležil Maj Zorko, ki je bil najboljši 5. na 100m delfin. Maša Vasiljević je zbrala tri uvrstitve med najboljšo deseterico, še najvišje je končala kot 7. na 50m delfin.

Na dve osmi mesti sta priplavala tudi Aneja Arh (na 100m mešano) in Florijan Resnik (na 100m delfin), Nejc Kapušin je na 100m mešano končal na 7. mestu.