Pokal mesta Celje – 1.GP Slovenije 2019 in MM Mladost Zagreb

Minuli vikend smo “Celulozarji” nastopili na dveh prizoriščih plavalnih bojev. Tim Bizjak, Matic Močnik, Jan Kozole, Miha Osetič, Maj Zorko in Anja Vrščaj so bili v soboto odlični na 1. Veliki nagradi Slovenije v Celju. Tim Bizjak je med kadeti zmagal na 100m hrbtno (59,53) ter osvojil dve 2. mesti na 50m prosto( 24,97) in 200m mešano( 2.16,23). Jan Kozole je med kadeti na 50m hrbtno osvojil 4. mesto, Anja Vrščaj pa se je prvič v karieri uvrstila v finale kadetske velike nagrade in zasedla končno 11.mesto na 200m prsno. V nedeljo so krčani plavali na močnem mednarodnem mitingu “Mladost” v Zagrebu. Tim Bizjak je z novim klubskim absolutnim rekordom na 50m hrbtno ( 27,72) zmagal v konkurenci kadetov, ob tem je še enkrat stopil na zmagovalni oder; na 100m delfin je s časom 58.59 zasedel 3. mesto. Dobri nastopi so uspeli tudi Petru,  Alenu, Maju in Janu.