Pokal Kopra 2022

V soboto smo tekmovali na Pokalu Kopra in imeli zelo uspešen dan. Nastopilo je 8 naših plavalcev, kar štirje so se okitili z odličji, prav vsi pa so se uvrstili do 5. mesta v vsaj enem nastopu. Zmago si je na 100 hrbtno priplaval mladinec Jan Kozole, ob tem je bil še drugi na 50 hrbtno. Mladinka Anja Vrščaj se je veselila drugega mesta na 200 mešano, tretja pa je bila na 100 prosto. Kadetinja Maša Vasiljevič je tako na 200 prosto kot 200 mešano osvojila bron, prav tako pa se je bronastega odličja veselil kadet Anej Krušič na 100 prsno. Poleg osvajalcev medalj so se visoko uvrščali tudi preostali: Florijan Resnik je bil tako 4. na 100 prsno, Luka Ferenčak, Nina Tomše in Osetič Matija pa so skupaj v kar sedmih nastopih osvojili 5. mesta.