Pokal Delfin 2022, Ljubljana

Osem naših plavalcev se je v nedeljo udeležilo tekmovanja v organizaciji plavalnega kluba “Delfin” iz Ljubljane, kar pet pa se jih je domov vrnilo z medaljami. Dve zmagi si je v absolutni konkurenci na 50 prosto in 50 hrbtno priplaval Tim Bizjak, ob tem je bil še drugi na 100 mešano. Kadetinja Ema Menoni je zmagala na 50 prsno, na 200 prosto in 100 hrbtno je osvojila drugi mesti, mladinec Matija Osetič je bil srebrn na 100 in 200 prosto, drugo mesto je na 100 prsno osvojila kadetinja Nina Tomše, medtem ko je bil kadet Luka Ferenčak tretji na 200 prosto. Dobro so nastopili tudi preostali trije, Anja Vrščaj in Anej Krušič sta bila najvišje na petem mestu na 100 prosto in 100 prsno, Nejc Kapušin pa je bil najbolje uvrščen na 50 delfin in 100 prosto, obakrat je bil sedmi.