Skupine za sezono 2021-22

  1. Selekcija / Boštjan Bajc

Bizjak Tim

Kozole Jan

Zorko Maj

Osetič Matija

Resnik Florijan

Kapušin Nejc

Krušič Anej

Ferenčak Luka

Vrščaj Anja

Arh Aneja

Vasiljevič Maša

Treningi: OŠ Leskovec 18.30 – 20.30 ( torek in četrtek tudi 17.30 – 19.00), razen v sredo 18.00 – 20.00 in soboto 8.30 – 10.30

2. Selekcija / Krešimir Radunović

Menoni Ema

Tomše Nina

Dobnik Sara

Ribič Vene Živa

Menoni Ana

Lenartič Svit

Strgar Kunej Matija

Babič Tin

Jurčič Anej

Kranjc Nejc

Lajkovič Filip

Babič Maks Jon

Treningi: / OŠ Leskovec; PO + PE 17.00 – 18.30; TO + SR + ČE 16.00 -17.30

3. Selekcija / Krešimir Radunović

Petrič Jakob

Kožar Lovro

Matija Prevejšek

Lars Pulko

Kržan Aleksej

Šribar Blaž

Lukas Božič

Zorko Tim

Božovič Tara

Pavlin David

Pavlin Eva

Treningi:  / OŠ LESKOVEC PO + PE 16.00 – 17.00; OŠ JD Krško SR 18.00 – 19.00

4. Selekcija / Andraž Dostal

Nal Bajc

Robek Tilen

Urban Mešiček

Kožar Matic

Bunetič Tristan

Račič Krištof

Račič Jakob

Irenej Sitar

Leon Taj Luštek

Krušič Kaja

Špiler Peter

Treningi:  / OŠ JD Krško TO + SR + ČE 17.00 – 18.00

5. Selekcija / Andraž Dostal

Jagič Alina

Anže in Alex Nahtigal

Milar Žiga

Dragonja Luka

Čatič Benjamin

Voglar Rok

Anže Pajtler

Strgar Kiara

Krulčič Luka in Matej

Leonard Božičnik

Treningi:  / OŠ JD Krško TO + ČE 18.00 – 19.00

6. Selekcija / Andraž Dostal

Molan Jaka

Perec Nasja in Aneja

Dular Luka

Čamernik Matevž

Laura Galič

Nejc Kožar

Katja Kovačič

Lina Borošak

Mihael Marolt

Luka Rihter

Mai Kermc

Treningi: / OŠ JD Krško TO + ČE 16.00 – 17.00

7. Selekcija / Lara Jambriško

Bernardič Lovrenc

Buršič Erik Montanes

Kodrič Nik

Šumej Gašper

Barkovič Ožbe in Matija

Breznik Taja

Karin Kvartuh

Rozman Val

Podpečan Filip

Evelin Turk

Tara Robek

Tibor in Ajda Kunaj

Treningi:  / OŠ JD Krško PO + PE 17.00 – 18.00

8.slekcija / Lara Jambriško

Brina Dimc

Arne Janjanin

Arabela Zrinski

Laura Montanes Buršič

Jakob I. Dvoršek

Jakob Omerzo Švigelj

Martin Katič

Leyla Simončič

Mit Kermc

Treningi: PO + PE 18.00 – 19.00