1. selekcija trener Boštjan

Močnik Matic
Kržan Peter
Bizjak Tim
Jular Alen
Sokolovič Nik
Zorko Maj
Kozole Jan

Treningi:

PON: 18.30 – 20.30 (OŠ Leskovec)
TOR: 18.30- 20.30 (OŠ Leskovec)
SRE: 16.00 – 18.00 (OŠ Leskovec)
ČET:  18.30 – 20.30 (OŠ Leskovec)
PET:  18.30 – 20.30 (OŠ Leskovec)
SOB: 08.30 – 10.30 (OŠ Leskovec)
+ fitnes po dogovoru


2. selekcija trenerka Alenka

Resnik Florijan
Osetič Miha
Osetič Matija
Sokolovič Tim
Ferenčak Luka
Lenartič Svit
Marolt Matija
Kapušin Nejc
Krušič Anej
Arh Aneja
Vrščaj Anja
Vasiljevič Maša

*izbrani plavalci bodo imeli 1x tedensko kombinacijo treningov s 1.selekcijo

Treningi:

PON: 17.00 – 18.30 (OŠ Leskovec)
TOR: 17.00 – 18.30 (OŠ Leskovec)
SRE: 18.00 – 20.00 (OŠ Leskovec)
ČET:  16.00 – 17.30 (OŠ Leskovec)
PET:  16.00 – 17.15 (OŠ Leskovec)


3. selekcija trener Krešimir

Strgar Kunej Matija
Pfajfar Ožbe
Dobnik Sara
Menoni Ema
Tomše Nina
Jurčič Anej
Babič Tin
Ribič Živa
Župevc Miha
Krajnc Nejc

Treningi:
PON: 16.00 – 17.15 (OŠ Leskovec)
TOR: 16.00 – 17.15 (OŠ Leskovec)
SRE: 17.00 – 19.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
ČET:  17.15 – 18.30 (OŠ Leskovec)
PET:  17.00 – 18.30 (OŠ Leskovec)


4. selekcija: trener Krešimir

Zorčič Aleksander
Jelenko Jakob
Kelenc Sergej
Menoni Ana
Kržan Aleksej
Kožar Lovro
Petrič Jakob
Uršič Rožle
Jure Gasior

Treningi:
TOR: 18.00 – 19.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
SRE: 16.00 – 17.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
ČET:  16.00 – 17.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)


5. selekcija: trenerja Andraž in Blaž

Krušič Kaja
Pavlin Eva
Pavlin David
Horžen Gašper
Tara Božovič
Dragonja Luka
Benjamin Čatič
Kiara Strgar
Nika Umek
Špilar Matevž
Milar Žiga
Rostohar Iva
Blaž Šribar

Treningi:

PON: 17.00 – 18.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
ČET:  17.00 – 18.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)


6. selekcija: trenerja Andraž in Blaž

Krulčič Luka
Krulčič Matej
Strajnar Borut
Oberč Gal
Voglar Rok
Mavsar Simon
Božičnik Leonard
Dirnbek Ivona
Pfajfar Ajda
Radej Ajda
Peter Špiler
Val Rožman
Filip Podpečan

Treningi:

PON: 18.00 – 19.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
ČET:  18.00 – 19.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)

 


 

7. selekcija: trenerja David in Lara

Zorko Tim
Jaka Molan
Irena Jovič
Bernardič Lovrenc
Tilen Robek
Svit Aleksander Škvarč
Nasja Perec
Aneja Perec
Luka Dular
Urban Mesiček
Leon Taj Luštek
Matevž Čamernik
Erik Montanes Buršič
Matic Kožar

Treningi:

TOR: 17.00 – 18.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
PET: 17.00 – 18.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)

 


8. selekcija: trenerja David in Lara

Nejc Gasior
Filip in Miha Sobotič
Toto Miklič P.
Nina in Nena Tašič
Erik Tubak
Tibor Bizjak
Rok Butkovič
Anže Cerjak
Lara Simič
Taja Breznik
Natalia Mavsar

 

Treningi:
TOR: 16.00 – 17.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)
PET: 16.00 – 17.00 (OŠ Jurija Dalmatina Krško)