Odprto združeno zimsko prvenstvo Slovenije 2021

Od četrtka do nedelje je v kranjskem olimpijskem bazenu potekalo Odprto združeno državno prvenstvo v plavanju. Med skoraj 350 tekmovalci iz vseh slovenskih klubov ter nekaj gosti iz tujine je bilo tudi 11 plavalcev krškega Celulozarja, ki so nastopali odlično. Prvo ime Krčanov je bil mladinec Tim Bizjak, ki je v osmih nastopih osvojil kar 7 medalj; dve zlati v disciplinah 200 hrbtno in 200 mešano, srebrne na 100 delfin, 100 hrbtno in 100 mešano  ter bronasti na 400 mešano in 50 hrbtno. Osvojil je še 4.mesto na 50 prosto. Odlično je nastopal kadet Matija Osetič, najboljša uvrstitev pa mu je uspela na 200 mešano s petim mestom, medtem ko je bil na 200 prsno v finalu šesti. Kopico finalnih nastopov je zabeležila kadetinja Maša Vasiljevič, najvišje je bila šesta na 1500 prosto, ob tem pa še sedma na 400 mešano, ter 8. na 200 mešano, 400 in 800 prosto. Finalne nastope sta imela tudi kadet Florijan Resnik ( 400 mešano, 200 hrbtno in 200 mešano ) ter mladinec Jan Kozole ( 6. mesto na 100 hrbtno ), štafeta 4 x 50 prosto ( Bizjak Tim,  Kozole Jan, Osetič Matija, Kapušin Nejc ) pa je s časom 1.38,50 osvojila absolutno 8.mesto. Preostali člani ekipe, Anja Vrščaj (najvišje 9.mesto 100 prsno mladinke), Nina Tomše (17.mesto 200 prsno kadetinje), Maj Zorko ( 6.mesto 800 prosto mladinci ) Nejc Kapušin ( 19.mesto 100 mešano kadeti )  Anej Krušič ( 16.mesto 200 prsno kadeti ) Ferenčak Luka 15. mesto 800 prosto kadeti ) do final niso priplavali, so pa vsi krepko popravili osebne rekorde in si za nastope zaslužijo čestitke.