Odprto združeno državno prvenstvo Kranj

Devet naših plavalcev je od četrtka do nedelje sodelovalo na poletnem kadetskem, mladinskem in članskem državnem prvenstvu, ki je potekalo v Kranju. Do medalj je priplaval Tim Bizjak z drugima mestoma na 50 hrbtno in 200 mešano, na 100 hrbtno je bil tretji. Ves čas prvenstva so odlično nastopali kadeti Luka Ferenčak, Maša Vasiljevič in Matija Osetič in se z osebnimi rekordi redno uvrščali v popoldanska finala. Maša je najvišje priplavala na 400 prosto s petim mestom, Matija je bil 7. na 200 mešano, Luka pa je najboljšo uvrstitev dosegel na 800 prosto, ravno tako je bil 7. Tudi preostali člani ekipe, Anej, Jan, Nejc, Florijan in Anja si za svoje pogumne nastope in osebne rekorde zaslužijo vse pohvale.