Memorial Ante Dragić 2019, Čakovec

V soboto smo se Celulozarji udeležili 4. Memorijala Anto Dragić v Čakovcu na Hrvaškem.
Klubske barve je zastopalo 17 plavalk in plavalcev, ki so z uspešnim nastopi zaključili
koledarsko leto 2019, saj so si priplavali sedem odličij in veliko uvrstitev med deset
najboljših.
Največ medalj si je priplavala Ema Menoni, ki je v štirih startih prav tolikokrat stopila na
stopničke. Na najvišjo stopničko je stopila v disciplinah 100m hrbtno, 50m hrbtno ter 100m
prsno, druga pa je bila na 100m prosto. Ema je na koncu tekmovanja dobila tudi nagrado za
najvišje število točk v dveh disciplinah v svoji kategoriji.
Dve medalji si je priplava Maša Vasiljević, srebro na 50m delfin ter bronasto na 100m prosto,
še dvakrat pa je bila na nehvaležnem četrtem mestu. Na stopničke se je zavihtela tudi Anja
Vrščaj, ki je bila tretja na 200m prsno.
Med najboljših deset so se v svojih nastopih uvrstili tudi Ana Menoni, Nina Tomše, Nejc
Kapušin, Tin Babič, Anej Krušič, Florijan Resnik, Luka Ferenčak in Matija Marolt.
Pohvale za nastope in popravljene osebne rekorde si zaslužijo tudi Anej Jurčič, Nejc Kranjc,
Lovro Kožar, Jakob Petrič, Aleksej Kržan ter Matija Strgar Kunej.