Banja Luka Open 2022

Sedem naših plavalcev je sodelovalo na močnem mednarodnem tekmovanju BL Open 2022. Med 475 sodelujočimi iz osmih držav so tekmovali dobro, osvojili 3 odličja in kar nekajkrat zaplavali v popoldanskih finalih. Znova moramo na prvem mestu omeniti Tima Bizjaka, ki je na 400 mešano s časom 4.38,13 zmagal v absolutni konkurenci, na pol krajši razdalji pa zasedel drugo mesto s časom 2.08,83. Bil je še 7. na 50 delfin ( 26.40 ), v vseh nastopih je odplaval osebne in klubske rekorde. Medalje med kadeti se je na 200 hrbtno veselil Florijan Resnik, bil je drugi. Tik pod zmagovalnim odrom je na 100 delfin obstala kadetinja Maša Vasiljevič, z uvrstitvami v finala pa so dobro formo potrdili še Matija Osetič, Anej Krušič, Anja Vrščaj in Luka Ferenčak.