51. Lučkin memorial Trbovlje

V soboto, 18.6., so se trije plavalci Celulozarja udeležili že 51. Lučkinega memoriala, ki ga organizira Plavalni klub Rudar Trbovlje, tekmovanje pa je štelo tudi za 5. Razvojni pokal Slovenije.

Najuspešnejša je bila deklica Ema Menoni, ki je v štirih štartih kar trikrat stopila na najvišjo stopničko in sicer v disciplinah 100m hrbtno, 200m prosto ter 200m mešano, na 50m prsno pa se je zavihtela na drugo mesto. V posebnem seštevku treh najboljših rezultatov je prav tako stopila na najvišjo stopničko in si tako prislužila pokal.

Na stopničke se je z dvema drugima mestoma zavihtel tudi mlajši deček Tin Babič v disciplinah 200m in 100m delfin na 100m prosto je bil sedmi, na 50m prsno pa osmi.

Med najboljših deset se je uvrstila tudi mlajša deklica Ana Menoni, ki je bila v konkurenci z leto starejšimi puncami trikrat šesta na 50m prosto, 100m prosto in 200m hrbtno in enkrat deveta na 50 prsno.